Mechanika pojazdowa

Mechanika pojazdowa

 

Jeśli masz problemy z samochodem, to doświadczeni serwisanci USA Cars Center doprowadzą Twój pojazd do pełnej sprawności.
W branży motoryzacyjnej jesteśmy od wielu lat z dużą praktyką i profesjonalizmem.
Wiemy co trzeba wymienić, co naprawić, a co spokojnie może jeszcze pojeździć.

 

Wymiana oleju wraz z filtrem

Według wiedzy i doświadczenia serwisantów USA Car Center, regularnie co 15 000 kilometrów powinien być wymieniany olej i filtr oleju. Regularna wymiana oleju i filtrów jest niezbędna do prawidłowego użytkowania samochodu

Diagnostyka silnika

Aby zapewnić prawidłowe działanie jednostki napędowej, serwis USA Cars Center sprawdzi Twój samochód z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, bogatego doświadczenia i rzetelnej wiedzy technicznej serwisantów.

Naprawa układu hamulcowego

Właściciel samochodu powinien dokładnie obserwować pracę układu hamulcowego i przy jakichkolwiek niepokojących objawach niezwłocznie oddać auto do serwisu. Sprawny układ hamulcowy jest podstawą bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Naprawa układu chłodzenia

Odpowiedzialny użytkownik samochodu, który ma świadomość jak ważny dla prawidłowej pracy silnika i utrzymania jego wysokiej sprawności przez długi okres czasu jest układ chłodzenia, wie, że musi kontrolować temperaturę silnika w trakcie jego pracy, w razie zauważenia wahań temperatury konieczna jest jak najszybsza wizyta w serwisie.

Naprawa układu kierowniczego

Według wiedzy i doświadczenia serwisantów USA Car Center jednym z systemów, wymagających natychmiastowej reakcji w przypadku uszkodzenia jest układ kierowniczy. Sprawny układ kierowniczy jest podstawą bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Naprawa układu napędowego

Układ napędowy jest jednym z najbardziej precyzyjnych układów w samochodzie. Dodatkowo też zawiera elementy, których wymiana jest bardzo kosztowna. Dlatego w przypadku gdy właściciel zaobserwuje jakiekolwiek problemy z układem napędowym podczas użytkowania samochodu należy niezwłocznie skontaktować się z serwisem.

Naprawa układu paliwowego

Układ paliwowy jest odpowiedzialny za dostarczenie do cylindrów paliwa. Uszkodzenie elementów układu najczęściej są wynikiem stosowania złej jakości paliwa. O możliwości komfortowej i płynnej jazdy samochodem decyduje poprawna praca całego układu paliwowego.

Naprawa układu wydechowego

Usterki układu wydechowego to nie tylko głośno słyszalne efekty dźwiękowe spowodowane przerdzewieniem tłumika. To także po cichu zapychające się katalizatory i filtry cząstek stałych oraz działające nieprawidłowo z biegiem lat sondy lambda. Uszkodzony, niesprawny układ wydechowy wpływa na nieprawidłową pracę silnika i ma negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Najważniejsze atuty serwisowe

NIEKTÓRE Z MAREK KTÓRE MOŻESZ U NAS SERWISOWAĆ

Back to top
Kontakt
close slider

Adres:
Badylarska 31,
02-484 Warszawa
Telefon samochody używane:
514 999 000
Telefon serwis:
22 846 53 93, 602673340
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Samochody używane

Pon - Pt:
8:00 - 18:00
Sob:
10:00 - 16:00

 

Serwis

Pon - Pt
8:00 - 16:00