Naprawy blacharskie

Oferujemy również możliwość wykonania drobnych napraw blacharsko – lakierniczych. Zajmują się tym współpracujący z nami wysokiej klasy fachowcy.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nasze najważniejsze zasady

Zobacz co możemy zaoferować Naszym klientom

Serwis

W naszym serwisie możesz sprawdzić oraz naprawić każdy samochód. Nie ważne czy kupiłeś go w naszym komisie, czy jesteś naszym nowym klientem, zawsze chętnie pomożemy.

Satysfakcja

Dla nas najważniejszą nagrodą jest satysfakcja naszego klienta. Nie pozwolimy żeby ktokolwiek nie był zadowolony w 100% z naszych usług.

Transport

Jeśli Twój samochód będzie musiał zostać na dłużej w naszym serwisie, z chęcią pomożemy w zorganizowaniu transportu zastępczego, żebyś spokojnie i wygodnie mógł wrócić do domu.

Szybka naprawa

Gdy czeka cię tylko szybka naprawa zapraszamy na wyśmienitą kawę, w oczekiwaniu aż nasi serwisanci sprawnie usuną usterkę.

Awaria w trasie

W przypadku awarii w trasie możesz do nas zadzwonić, a my pomożemy w zorganizowaniu transportu samochodu do naszego serwisu lub sami go tam dostarczymy.

Pytania

Wszyscy nasi pracownicy z chęcią wysłuchają i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie związane z naszymi usługami

NIEKTÓRE Z MAREK KTÓRE MOŻESZ U NAS SERWISOWAĆ

Back to top
Kontakt
close slider

Adres:
Badylarska 31,
02-484 Warszawa
Telefon samochody używane:
514 999 000
Telefon serwis:
22 846 53 93, 602673340
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Samochody używane

Pon - Pt:
8:00 - 18:00
Sob:
10:00 - 16:00

 

Serwis

Pon - Pt
8:00 - 16:00